Catering Poznań – Chilli Catering

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie usług kulinarnych. Determinacją w dążeniu do perfekcji oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły zdobyliśmy zaufanie, które pozwoliło setkom naszych Klientów powierzyć obsługę swoich Gości.

Pod nazwą TASPOL, jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy działalność restauracyjną oraz cateringową na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie nadal z sukcesem świadczymy usługi na mocy obustronnej umowy. To właśnie tutaj mamy swoją główną siedzibę.

W 2005 roku działowi zajmującemu się stricte cateringiem nadaliśmy nową nazwę marketingową – Chilli Catering Poznań.

Chilli Catering Poznań to niezapomniane wrażenia. Starannie łączymy naszą pasję, profesjonalizm oraz potrzebę spełniania nawet najbardziej wyszukanych kulinarnych pragnień. To dzięki zorganizowanej przez nas imprezie możecie Państwo przypieczętować własne biznesowe sukcesy. Dopasujemy menu do każdego rodzaju wydarzenia, miejsca, pory roku oraz indywidualnych gustów Klienta. Naszą wizytówką jest spełnianie nawet najbardziej szalonych pomysłów. Przez lata, poprzez osobiste zaangażowanie, jasno sprecyzowane cele i oddanych współpracowników, sukcesywnie rozbudowywaliśmy i unowocześnialiśmy zaplecze sprzętowe.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem działalności cateringowej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i firmą przodującą w tej dziedzinie w Poznaniu.